LEVEL 3
Ponuka kurzov

Škola potápania vám ponúka nezabudnuteľný zážitok pod vodou. Objavujte s nami fascinujúci svet pod hladinou.

Naši skúsení inštruktori vám pomôžu získať potrebné potápačské zručnosti a skúsenosti. Naším cieľom nie je odučiť stanovený počet hodín a vydať „certifikáciu“. Nám záleží na tom, aby ste si potápanie užívali bezpečne, preto je dôraz kladený na pravidlá bezpečného potápania a individuálny prístup. Naučte sa potápať s nami!

Sme členom organizácie RSTC,Recreational Scuba Training Council Europe ktorá kvalifikuje PSSProfessional Scuba Schools a TDITechnical Diving International ako medzinárodné agentúry pre výcvik potápačov. Rekreačné kurzy učíme pod Asociáciou PSS. Technické kurzy učíme pod Asociáciou TDI.

Naše kurzy podliehajú najvyššiemu štandardu RSTC.

Škola potápania,
prečo práve
s nami?

Viac o nás

Potápanie je fascinujúci zážitok, ktorý vám otvára brány k tajomstvám pod vodnou hladinou. Zistite, aké ľahké je vydať sa do podmorského sveta a užiť si oslobodzujúci a vzrušujúci zážitok pod dohľadom skúsených inštruktorov. Jediné, čo musíte urobiť, je rozhodnúť sa, kedy a ako začať: v Level 3 Academy sa potápaniu venujeme profesionálne a sme pripravení vás sprevádzať týmto vzrušujúcim dobrodružstvom.

Naša škola potápania vyniká kvalitou služieb a bezpečnosťou. Vlastníme najmodernejšiu výstroj a infraštruktúru, sme hrdí na našich skúsených technických inštruktorov s najvyššími nárokmi na seba na najvyššej možnej úrovni a ich individuálny prístup. Zabezpečíme vám nezabudnuteľný a bezpečný potápačský zážitok.

Technicke potapanie

Inštruktori

Náš tím inštruktorov je zložený z vášnivých a skúsených profesionálov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s potápaním. Sú certifikovaní a ochotní vám poskytnúť individuálny tréning a zabezpečiť vašu bezpečnosť pri každom ponore. Budú s vami od začiatku až do chvíle, keď sa stanete zručnými potápačmi.

Sledujte nás
na sociálnych médiách

Máte otázky?
Kontaktujte nás